Філософські засади миротворчої діяльності Вудро Вільсона

Автор(и)

  • Олександр Левченко Донецький національний університет імені Василя Стуса

Ключові слова:

Вудро Вільсон; філософські засади; християнські норми моралі; мирне регулювання

Анотація

Робота присвячена філософським засадам діяльності Вудро Вільсона, який досліджував питання впорядкування міжнародних відносин та визначення ролі США на політичній мапі світу до того, як став президентом. В роботі доводиться що в своїй діяльності він керувався своїми напрацюваннями та християнськими нормами моралі, активно намагався реалізовувати свої цілі.

Посилання

Гай-Нижник П. Наукові записки Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України. Політичні погляди Вудро Вільсона у допрезидентський період його життя та діяльності. Київ, 2008. Вип. 39. С. 67–77.

Максименюк М. Філософські засади публічного адміністрування. Гуманітарний вісник Запорізької державної інженерної академії. Запоріжжя, 2015. Вип. 61. С. 206–223.

Питльована Л. Військово-науковий вісник. Роль Президента США В. Вільсона у Першій світовій війні та повоєнному врегулюванні в Європі очима британських карикатуристів. Львів, 2015. Вип. 23. С. 266–279.

Питльована Л. Трактування американської історії у наукових працях Вудро Вільсона. Військово-науковий вісник. Львів, 2010. Вип. 14. С. 211–223.

Фісанов В. «Чотирнадцять пунктів» президента США Вудро Вільсона: документознавчі аспекти. Медіафорум: аналітика, прогнози, інформаційний менеджмент. Чернівці, 2014. Вип. 2. С. 208–224.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-09-08

Номер

Розділ

Секція 13. Філософські рефлексії сучасних тенденцій суспільних процесів